Technický pracovník ve výrobě (19-25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technicky zaměřené vzdělání a nebojíte se práce? Vyhovuje Vám výrobní prostředí a hledáte novou práci? Jste fyzicky zdatní a manuální zručnost je Vám vlastní? Rádi se učíte a chcete si dále rozšířit obzory?

Pak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Výrobní společnost s tradicí hledá do svých řad posilu na pozici:

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ (19-25 000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha výrobních strojů a zařízení
  • působení v rámci galvanovny
  • údržba a čištění výrobních zařízení
  • manipulace s chemikáliemi
  • drobné údržbářské práce

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s prací ve výrobě VELKOU VÝHODOU
  • fyzickou zdatnost, pracovitost, manuální zručnost
  • ochotu učit se nové věci, aktivní přístup
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy a roční odměny
  • práci na jednu směnu, kvalitní odborné zaškolení
  • příspěvek na stravování a životní pojištění
  • místo výkonu práce: kraj Vysočina (Pelhřimovsko)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNICKÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3464947   Dátum zverejnenia: 10.9.2018