Kontrolor jakosti ( od 24.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou střední školu a umíte pracovat s počítačem? Bylo by pro vás zajímavé kontrolovat kvalitu zpracování výrobku a posuzovat, zda může opustit brány výroby? Jste pečlivá osobnost, která se ráda přiučí novým věcem?
Pak neváhejte ani chvíli a zašlete nám svůj strukturovaný životopis!

Mezinárodní firma na Liberecku se zaměřením na průmyslovou výrobu hledá do svého kolektivu parťáka na pozici: KONTROLOR JAKOSTI.

Náplň práce

  • Výstupní kontrola dílů
  • Posuzování odchylek
  • Práce s měřícími přístroji
  • Povolení dílů k přepravě

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Základní znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Týmového hráče se smyslem pro detail
  • Orientaci v technické dokumentaci, která pro Vás bude výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc + věrnostní dovolenou
  • Příspěvek na volný čas
  • Bonusy za podání zlepšovacích návrhů
  • Výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
  • Dotované závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Liberec

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3464129   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   24.000,- Kč - 26.000,- Kč