Technolog/procesní inženýr

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 43.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v technologiích zpracování kovů? Domluvíte se anglicky? Konstrukce pro vás není problém a bavilo by Vás koordinovat výrobu? Pak je tu příležitost právě pro Vás!

Společnost zabývající se zpracováním kovů hledá posilu na pozici:

TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR (30-43.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření a aktualizace technologických postupů
  • Odpovědnost za změnová řízení a příprava nových podkladů pro výrobu
  • Aktualizace a úprava výkresové dokumentace
  • Spolupráce na tvorbě cen a normativů
  • Zpracování zakázek a dodržování termínů
  • Plánování výroby a řešení problémů technologií a kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenská
  • Anglický jazyk - komunikativní slovem i písmem
  • Znalost výrobních procesů tváření plechů
  • Práce s CAD (Pro Engineer - výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality (FMEA, Kaizen, LEAN, 5S) - výhodou
  • Zkušenost s naceňováním - výhodou

Nabízíme

  • 1 týden dovolené navíc
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Podnikové stravování
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Firemní akce
  • Možnost osobního rozvoje
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na HPP

  • Místo výkonu: Kladno
  • Nástup: Ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3463849   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 43.000,- Kč