Manager výzkumu trhu s AJ Praha (45-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000- 50.000,- K0
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s projektovým vedením a průzkumem trhu? Baví Vás práce s databázemi? Chtěli byste vést vlastní tým specialistů pro výzkum trhu? Nedělá Vám problém komunikace v angličtině?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Mezinárodní obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MANAGER VÝZKUMU TRHU s AJ PRAHA (45-50.000 Kč)

Náplň práce

  • komunikace s převážně zahraničními obchodními partnery
  • řízení, koordinace a rozvoj týmu consultantů pro průzkum trhu
  • zodpovědnost za tuzemské i zahraniční projekty z oblasti online dotazníků uvnitř firmy
  • vedení projektů zaměřených na spokojenost zaměstnanců a zákazníků společnosti
  • vyhodnocování a implementace získaných dat, návrhy na zlepšení
  • práce s interními databázemi
  • vytváření reportů a analýz

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti ekonomie či marketingu
  • zkušenosti s prací s databázemi (typu MySQL apod. výhodou)
  • praxi s průzkumem trhu
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost německého jazyka výhodou
  • pokročilou znalost MS Office
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na sport a kulturu
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3462938   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   45.000- 50.000,- K0