Manažer laboratoře analýzy kovů (40-50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou a anorganickou chemii? Je Vám blízké prostředí laboratoře a můžete nabídnout zkušenosti s vedením týmu lidí v laboratoři? Je na Vás spolehnutí a jste organizačně schopní? Chcete pracovat v moderním prostředí s nejmodernějšími přístroji?

V tom případě pro Vás máme báječnou pracovní nabídku, tak na nic nečekejte a napište nám! Společnost působící v oblasti analytické chemie hledá pro svou laboratoř kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER LABORATOŘE ANALÝZY KOVŮ (40-50 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za tým laborantů
  • odborný dohled a koordinace pracovníků
  • zajištění odborné kvality a dodržování ISO 17025 a SVP
  • administrativa spojená s chodem oddělení
  • školení a rozvoj nových pracovníků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání chemického směru (analytická/anorganická chemie)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s řízením týmu pracovníků
  • znalost ICP a AAS techniky VÝHODOU
  • aktivní a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • moderní prostředí mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER LABORATOŘE ANALÝZY KOVŮ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3462750   Dátum zverejnenia: 5.10.2018