Průmyslový inženýr do oddělení údrřby

  • Místo práce: Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 - 50.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zajímají Vás nové technologie ve výrobě?

Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná nadnárodní automotive společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR PRO ÚDRŘBU (45 - 50.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení týmu seřizovačů
  • Implementace nových možností údržby
  • Vedení procesu modifikace produktů, pravidelné meetingy
  • Hledání ztrát ve výrobě a návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalosti nástrojů štíhlé výroby a údržby
  • AJ na středně pokročilé úrovni podmínou
  • Praxi v oblasti hledání úzkých míst v údržbě
  • Dobrou znalost práce v MS Excel
  • Spolehlivost, kreativitu, schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, různé příspěvky
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3455953   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   45 - 50.000