Manažer pro export – Medical devices

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici export manažera a jste zvyklí obchodovat s dodavateli? Je Vám blízké prostředí medical devices a v angličtině samozřejmostí? Hledáte práci, kde Vám dají prostor profesně růst?
Pak navahujte zaslat Vás životopis!
MANAŽER PRO EXPORT – MEDICAL DEVICES (od 50 000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení obchodních jednání s distributory
  • Získávání nových zákazníků
  • Udržování dlouhodobých vztahů s významnými klienty
  • Příprava nabídek, prezentací a cenových kalkulací
  • Spolupodílení na tvorbě a realizaci obchodní strategie společnosti
  • Cestování za zákazníky po celém světě
  • Účast na konferencích a veletrzích

Požadujeme

  • Praxi na pozici exportního manažera
  • Znalost prostředí medical devices (diagnostika výhodou)
  • Zkušenosti s obchodem s distributory
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost dalšího cizího jazyku velkou výhodu
  • Komunikativnost a pečlivost
  • Prozákaznický přístup a týmovost

Nabízíme

  • Práci u lídra na trhu
  • Nové a moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3446970   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40.000,- Kč - 65.000,- Kč