Operátor výroby - potravinářství (od 20 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte víceleté zkušenosti z čisté výroby v potravinářství a jste zvyklí pracovat ve směnném provozu? Ovládáte práci s různými typy zařízení ve výrobě a jste manuálně zruční? Hledáte novou pracovní příležitost v Praze?

Pak na nic nečekejte a využijte jedinečnou příležitost stát se součástí týmu významné mezinárodní společnosti, která působí v potravinářském průmyslu a nyní hledá do svých řad posily na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY - POTRAVINÁŘSTVÍ (OD 20 000 Kč)

Náplň práce

  • práce v potravinářské výrobě (dvousměnný provoz)
  • nastavení výrobních zařízení dle aktuálních požadavků
  • zajištění plynulého výrobního procesu
  • zodpovědnost za sanitaci zařízení
  • dodržování bezpečnosti a zákonných norem při práci

Požadujeme

  • zkušenosti z pozice operátora ve sterilním prostředí
  • praxi s obsluhou strojů v potravinářské výrobě
  • základní laboratorní zručnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • fyzickou zdatnost, spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

  • působení pro mezinárodní společnost
  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • příspěvek na stravování, dopravu a ubytování
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • kafeterii, odborné školení
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OPERÁTOR VÝROBY - POTRAVINÁŘSTVÍ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3446881   Dátum zverejnenia: 14.9.2018