Projektový manažer - rozvoj dodavatelů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk, kterého zajímá oblast rozvoje dadavatelské řetězce?
Chcete pracovat pro mezinárodní společnosti - špičky v oblasti elektrotechniky a vývoje?
Občasné cestování je pro Vás příjemné zpestření?

Tak neváhejte a co nejdříve nám zašlete svůj životopis!

Úspěšná společnost jednička v elektrotechnickém průmyslu, přijme do svého týmu schopného kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - ROZVOJ DODAVATELŮ

Náplň práce

  • Hodnocení a vyhledávání nových dodavatelů
  • Komunikace napříč společností v jiných lokacích
  • Spolupráce na projektech spojené s neustálým zlepšováním (NPI)
  • Definování strategie nákupu
  • Řízení eskalací

Požadujeme

  • Dokončené VŠ vzdělání v oblasti mechaniky, podnikání nebo průmyslového inženýrství je velkou výhodou
  • Prokazatelné zkušenosti v odborných nákupních dovednostech a rozvoje dodavatelského řetěžce
  • Komunikativní a samostatnou osobnost
  • Hovorovou úroveň anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity – závodní stravování, jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Jstotu zaměstnání v prosperující společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3445984   Dátum zverejnenia: 13.7.2018