Elktrokonstruktér - Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 29.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň základní znalosti elektrokonstrukce, ve kterých se chcete dále rozvíjet? Nedávno jste dostudoval/a a potřebujete získat praxi? Chcete si rozšířit vzdělání v oboru a vyhlášku č.50/1978 Sb.? Pak je tohle nabídka právě pro VÁS!!!

česká společnost zaměřená na výrobu pro trakční techniku hledá posilu na pozici:

ELEKTROKONSTRUKTÉR - PRAHA (29-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba elektrotechnické dokumentace
  • Kontrola specifikace dle požadavků zákazníka
  • Zajišťování vzorků a prototypů pro zkoušky
  • Změny v konstrukci při výskytu problémů
  • Vývojové a výrobní zkoušky a jejich vyhodnocení

Požadujeme

  • SŠ/ÚSO/VŠ elektrotechnická
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §5
  • Znalost konstrukce v CAD (AutoCAD, Inventor)
  • Flexibilita, samostatnost, odpovědnost
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • Roční zácvikový program
  • 5 týdnů dovolené
  • Výkonové a další bonusy, zajímavý motivační program
  • Penzijní připojištění
  • Dotované stravovàní
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Systém odborného zaškolení (vyhl.50/78 Sb., vyhl.100/95 Sb., 3D CAD, správa dat)
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v pobočkách společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3445978   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   29.000,- Kč - 32.000,- Kč