Junior HR konzultant/ka - Brno (20-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v personální agentuře? Jste komunikativní, spolehlivý a samostatný člověk s chutí překonávat stanovené cíle? Ovládáte anglický jazyk a chcete se podílet na úspěchu největší české personální agentury?

Hledáme v Brně šikovného kolegu nebo kolegyňku na pracovní pozici:

JUNIOR HR KONZULTANT/KA - BRNO (20-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Zajištění kompletního náboru pro klienty
  • Aktivní vyhledávání uchazečů na pracovní pozice
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Tvorba a správa inzerátů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Aktivní přístup a organizační schopnosti
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Stabilní zázemí největší české personální agentury
  • Možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání
  • Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3445781   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   20.000,- Kč - 30.000,- Kč