Senior strojní konstruktér

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Turnov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či výrobních linek? Ovládáte konstrukční program Inventor a anglický jazyk na komunikativní úrovni?
Zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na vývoj a výrobu sjednoúčelových strojů a výrobních linek, hledá do týmu konstruktérů nového parťáka na pozici:

SENIOR STROJNÍ KONSTRUKTÉR (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Úprava stávajících strojů dle přání zákazníka
  • Vývoj a tvorba nové výrobní linky
  • Konstruování v CAD programu Inventor
  • Spolupráce s týmem konstruktérů a výrobou
  • Dodržování stanovených termínů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství
  • Praxe na pozici konstruktéra
  • Zkušenosti s konstrukčním programem Inventor, případně jiný CAD
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zodpovědného a samostatného člověka

Nabízíme

  • Kreativní práci v neformálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Možnost vycestovat po Evropě a USA
  • Jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Turnov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3443281   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč