Programátor PLC/servisní technik (32-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti jako servisní technik a programátor PLC? Vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 a hledáte novou pracovní příležitost, při které budete moci cestovat? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis!

Významná česká výrobní společnost obsazuje pozici:

PROGRAMÁTOR PLC/SERVISNÍ TECHNIK (32 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj softwaru a programování PLC, HMI
  • Zprovoznění zařízení, servis a diagnostika zařízení
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Pracovní cesty po ČR a do zahraničí
  • Technická podpora směrem k zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ, VŠ technického směru
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (§10 výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost průmyslu 4.0 pouze VÝHODOU

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Podpora vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vlastní jídelna a příspěvek na stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3443280   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   32.000,- Kč - 45.000,- Kč