Technický specialista - elektro (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 10.07.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte uplatnění na pozici technického specialisty obor elektro? Rozumíte elektrotechnice a technika je Vaším koníčkem? Hovoříte anglicky nebo německy?
Pokud ano, pošlete nám Váš životopis ještě dnes!

Stabilní rodinná společnost v Brně hledá novou posilu do týmu na pozici:

TECHNICKÝ SPECIALISTA - ELEKTRO (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení technických problémů se zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek
  • Občasné cestování a účast na seminářích
  • Podpůrná administrativa
  • Rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud)
  • Mírně až středně pokročilou znalost Aj/Nj
  • Zkušenost na obdobné pozici - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativnost, týmového ducha a tah na branku

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Čtvrtlení prémie
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • Práci na dobu neurčitou
  • Rozmanitou práci v zázemí stabilní společnosti
  • Nástup IHNED nebo dohodou

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jovanka Morkus
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3443277   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč