Kontrolor kvality ve výrobě

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v Jihlavě, ideálně ve výrobní společnosti?
Chcete stabilitu, rozvoj a slušné zacházení?
Láká Vás mezinárodní prostředí, nicméně již nemáte zájem o velký korporát?

Tak jste na správném místě! Neváhejte a rychle nám zašlete svůj životopis!

Úspěšná, výrobní společnost přijme schopného kolegu na pozici KONTROLOR KVALITY

Náplň práce

  • kontrola výrobků
  • práce s výkresovou dokumentací
  • měření výrobků (práce s měřidly)
  • reporting
  • komunikace s pracovníky ve výrobě

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (3 ranní/odpolední/noční bez víkendů)
  • schopnost pracovat v měřidly
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ostatní Vás naučíme

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti, která pečuje o své zaměstnance
  • motivající finanční ohodnocení, dále bonusy a prémie
  • pečlivé proškolení v případně zájmu jsou k dispozici i jazykové kurzy
  • týden dovolené navíc je pro nás samozřejmostí
  • profesní růst
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • lokalita: Jihlava
  • nástup ihned nebo dohodou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zitkova@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3443035   Dátum zverejnenia: 13.7.2018