Konstruktér elektro

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-venkov, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci v lokalitě Brno - venkov, kde budete mít přístup k nejnovějším technologiím? Chcete se stát součástí významné společnosti, kde máte možnost rozvíjet svůj potenciál? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • elektroprojekce jednoúčelových strojů
  • testování nových systémů
  • tvorba a návrh silových částí
  • spolupráce s vývojem strojní části
  • vytváření elektro dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro zaměření
  • praxi v konstrukci/projekci alespoň 2 roky
  • kvalifikace §8 dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • znalost programování PLC systémů výhodou
  • hovorovou úroveň anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • bonusy, prémie
  • závodní stravování, sportovní akce
  • velmi pestrou práci
  • možnost profesního a odborného růstu

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3432574   Dátum zverejnenia: 13.7.2018