Specialista pro oddělení technologie a engineeringu (cca 30.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání ideálně strojního směru, hovoříte německy a zajímáte se o konstrukci?

Obsazujeme pozici SPECIALISTA PRO ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE A ENGINEERINGU! ABSOLVENTI jsou vítáni (cca 30.000 Kč)!

Náplň práce

  • Konstrukce přípravků a zařízení v zakázkové výrobě
  • Tvorba a úprava modelů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Komunikace s vývojovým centrem v zahraničí, ale i přímo ve výrobním provozu s kolegy

Požadujeme

  • Technické vzdělání - SŠ nebo VŠ ideálně strojního směru
  • Alespoň částečnou praxi na obdobné pozici
  • Německý jazyk - budete využítvat v ústní i písemné formě
  • Znalost AutoCAD nebo Inventor je plus
  • Zájem o oblast konstrukce

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a stravenky
  • Možnost nástupu ihned

  • Lokalita: cca 30 min. od Plzně - směr západ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3432284   Dátum zverejnenia: 27.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 32.000,- Kč