Teamleader pro techniky kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40-45.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici TEAMLEADER ve středočeském kraji?
Jste technicky zdatný/á a máte zkušenosti s kvalitou ve strojírenské společnosti?
Domluvíte se anglicky a chcete jazyk při práci využívat?

Tak mi pošlete svůj životopis a začněte pracovat jako TEAMLEADER PRO TECHNIKY KVALITY (40-45.000 Kč)!

Náplň práce

  • Řízení a organizace kontrolorů
  • Řešení operativních problémů
  • Reporting
  • Dohled nad dodržováním správných postupů
  • Práce na neustálém zlepšování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s vedením týmu lidí
  • Orientaci v nástrojích kvality
  • Zkušenosti ze strojírenského prostředí

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácená týdenní pracovní doba
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Práci pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Možnost závodního stravování

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3420307   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40-45.000