Inženýr projektů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ze strojního projektování? Setkal jste se někdy se zdvihací technikou? Chápete zákony statiky budov? Pak jste právě Vy tím koho hledáme!

Prestižní společnost podnikající v oblasti zdvihací a vertikální pohyblivé techniky, hledá nového kolegu pro oblast Pardubic, na pozici:

INŽENÝR PROJEKTŮ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Projekční zpracování zakázek
  • Konzultace s obchodním zástupcem při uzavírání zakázek
  • Dohled a koordinace zpracování zakázek
  • Komunikace s kolegy ze zahraniční mateřské společnosti
  • Zpracování potřebné výrobní dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru - strojní, stavební
  • Anglický jazyk - schopnost komunikace
  • Znalost projektování v AutoCAD, či jiném programu
  • Praxe na obdobné pozici, v oboru - výhodou
  • Flexibilita, samostatnost, asertivita

Nabízíme

  • 1 týden dovolené navíc
  • Notebook a mobilní telefon iPhone
  • 3 dny zdravotního volna = tzv. "sick days"
  • Příspěvek na stravování (50 %)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání

  • Místo výkonu: Pardubice
  • Nástup: ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3419004   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč