Specialista strategického nákupu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti obchodu se zaměřením na elektro? Chcete využít své znalosti anglického jazyka při každodenní komunikaci? Hledáte stabilní zaměstnání, kde je umožněn další kariérní růst? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Náplň práce

  • výběr a správa dodavatelů
  • zajištění komponentů pro výrobní proces
  • práce s MS Office a ERP systémem
  • reklamace a komunikace s kolegy

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti na obdobné pozici v oboru elektro
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • znalost systému SAP, K2 nebo jiného ERP

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • roční odměny
  • stravenky a penzijní připojištění
  • možnost homeoffice a sickdays
  • notebook a telefon k osobnímu užití

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3418547   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč