Obsluha čistírny odpadních vod (od 22.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s řízením vysokozdvižného vozíku? Nebojíte se fyzicky náročnější práce? Jste ochotní naučit se něco nového? Odpověděli jste třikrát ano? Potom neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní společnost specializující se na povrchové úpravy hledá do svého týmu posilu na pozici:

Náplň práce

  • Řízení chodu neutralizační stanice (doplňování chemikálií)
  • Manipulace s odpady – likvidace
  • Nakládka a vykládka dodané chemie
  • Manipulace s vysokozdvižným vozíkem

Požadujeme

  • ZŠ, ÚSO, SOU vzdělání
  • Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku – výhodou platný řidičský průkaz
  • Fyzicky zdatnou osobu
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: okres Liberec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3418409   Dátum zverejnenia: 17.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22.000,- Kč - 24.000,- Kč