Vedoucí oddělení kvality - s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35-40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením týmu kvalitářů?
Orientujete se s měřicích přístrojích a nástrojích kvality?
Jste technicky zdatný/á a chcete připráci využívat anglický jazyk?

Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat pro jednu z nejvýznamějších strojírenských společností u nás, na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY!

Náplň práce

  • Zastřešení kontroly kvality dodaného druhu výroby a následné odstraňování špatných kusů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Provádění 3D měření, analýzy
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Delegování týmu svěřených pracovníků
  • Reportování manažerovi daného oddělení

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenost ve vedení týmu
  • Praxi v oboru kvality
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost a týmového ducha

Nabízíme

  • Práci pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvky na pojištění
  • Možnost závodního stravování
  • Možnost ubytování
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3416508   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35-40.000