Diagnostik automobilů - Autoelektrikář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Automobily jsou Vaše hobby ?
Chcete provádět zkoušky, ladit funkce a ověřovat chování funkcí v daném voze?
V rámci pozice byste rád cestoval a prováděl zkoušky a testy přímo v terénu?
Rádi byste vykonávali práci, která má smysl a jejíž výsledek za Vámi bude vidět po celém světě?

Na výše uvedené otázky jste si odpověděl ANO? Tak mi zašlete svůj životopis, chopte se této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat jako DIAGNOSTIK AUTOMOBILŮ!

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří se o automobily a elektroniku zajímají a chtějí se učit nové věci!

Náplň práce

  • Provádění zkoušek na testovacích polygonech
  • Ověřování HW a SW vývojových stavů
  • Provádění validačních zkoušek
  • Vypracování protokolů z měření, sestavování technických specifikací
  • Vycestování 4x ročně na 14 dní do zahraničí
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, automechanik, autotronik apod.
  • Ideálně znalost diagnostiky vozu, orientace v CAN sběrnici atd.
  • Zájem o automobily a nové technologie
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu občas vycestovat do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, samostatnost

Nabízíme

  • Zkrácenou týdenní pracovní dobu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy, školení
  • Cafeterie
  • Neformální akce
  • Možnost vycestování do zahraničí

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3416369   Dátum zverejnenia: 11.6.2018