Specialista nákupu s AJ nebo NJ (26-36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000 Kč - 36.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je pro Vás lákavá práce v nákupu? Oblast průmyslové výroby je směr, kterým byste se chtěli dále ubírat? Baví Vás komunikace v cizím jazyce?

Pak je tu příležitost právě pro Vás!

Mezinárodní průmyslová výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA NÁKUPU S AJ nebo NJ (26-36.000 Kč)

Náplň práce

  • řešení objednávání materiálu pro výrobu
  • výběr vhodných dodavatelů a komunikace s nimi
  • zajištění přepravy materiálu
  • vystavování objednávek
  • řešení případných reklamací
  • reporting

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • zkušenost s nákupem či prodejem výhodou
  • znalost AJ nebo NJ
  • uživatelskou znalost MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Zdiby (cca 10 min. od metra Kobylisy)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3415984   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   26.000 Kč - 36.000