Specialista online marketingu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi kreativní člověk a na sociálních sítích se cítíš jako ryba ve vodě? Instagram a facebook máš v malíčku a chceš to ukázat i ve svém profesním životě? Jsi komunikativní a umíš anglicky?
Ano? Tak mi pošli svůj životopis!
SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU (od 30 000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba časopisů pro zaměstnance a zákazníky
  • Správa facebooku a instagramu
  • Pravidelné příspěvky na interní web
  • Aktualizace informací o akcích a veletrzích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, marketing výhodou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Kreativní myšlení a výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Slevy na firemní výrobky
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Klára Nedělová
Tel.: +420775474385
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3413663   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 45.000,- Kč