Supervisor výroby (od 30.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s vedením provozu výroby? Pohybujete se ve strojírenství a jste vyloženě technický typ? Pokud ano, tak určitě zkuste účast ve výběrovém řízení na pozici SUPERVISOR VÝROBY!

Stabilní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

SUPERVISOR VÝROBY (od 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění provozu daného úseku výroby
  • Vedení a koordinace výrobního týmu
  • Personální agenda a plánování směn
  • Účasti a jednání na výrobních poradách
  • Spolupráce a komunikace napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technický obor)
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti ze strojírenské výroby
  • Technické myšlení a zručnost
  • Asertivitu, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Jistotu a stabilitu zaměstnání
  • Minimálně 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné telefonické služby
  • Příspěvek na rekrační aktivity
  • Firemní akce (i pro rodinné příslušníky)

  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě (okolí)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3393146   Dátum zverejnenia: 17.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč