Specialista plánování

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000 - 35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s plánováním výroby? Jste pečlivý člověk, který dokáže odhadnout potřebné množství materiálu pro danou zakázku? Přemýšlíte o změně, ale zatím vás žádná z nabídek nepřesvědčila?
A co tahle?

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ (25-35 000 Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování plánování kapacit výroby
  • Kontrola průběhu výroby
  • Plánování nákupu vstupního materiálu
  • Správa výrobní dokumentace v interním systému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na pozici plánovač výroby minimálně 2 roky
  • Zkušenosti s plánováním zakázkové výroby
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Pravidelné finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvky na pojištění
  • Multisport kartu
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Praha-západ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Klára Nedělová
Tel.: +420775474385
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3391827   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   23.000 - 35.000