Brusič

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mikulov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ze strojírenského průmyslu a chcete pracovat pouze na jednu směnu? Jste manuálně zruční a technická dokumentace Vám není cizí? Pokud ANO, tak nám zašlete váš životopis! Česká strojírenská společnost hledá kolegy na pozici:

BRUSIČ (30-33.000 Kč)

Náplň práce

  • broušení oceli na plocho/kulato
  • příprava nástroje a komponent pro výrobu
  • kontrola kvality výrobku
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Požadujeme

  • SŠ s technickým nebo strojírenským zaměřením, vhodný i absolvent
  • znalost technické dokumentace
  • schopnost práce v týmu
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • práce na jednu směnu
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: Mikulov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3390258   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 33.000,- Kč