Specialista BOZP

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jindřichův Hradec, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste specialista na BOZP a máte na této pozici zkušenosti? Chcete pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti a užívat při práci angličtinu?

Pokud je Vaší odpovědí ANO, tak mi pošlete svůj životopis!

Rozvíjející se společnost zaměřená na výrobu hledá do svého týmu posilu na pozici:

SPECIALISTA BOZP

Náplň práce

  • Organizování a kontrolování BOZP
  • Hledání a hodnocení rizik, vytváření návrhů jak tato rizika eliminovat
  • Vytváření postupů bezpečnosti práce a průběžný, preventivní monitoring
  • Informování zaměstnavatele na základě právních předpisů a technických norem s povinnostmi, které se týkají bezpečnosti práce
  • Tvorba a zavádění preventivních plánů a šetření pracovních úrazů
  • Školení pracovníků

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxi na této nebo obdobné pozici
  • Orientaci v legislativní úpravě BOZP, PO
  • Angličtinu - komunikativní úroveň podmínkou
  • Znalost prevence rizik
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Možnost osobního a kariérního postupu
  • Motivující peněžní ohodnocení
  • Zajímavou pracovní náplň
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Další zajímavé benefity

  • Místo výkonu práce: Jindřichův Hradec

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3389530   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40 - 45000