Koordinátor mezd a benefitů (cca 38.000 KČ)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 38.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o oblast lidských zdrojů a máte praxi s činnostmi související s odměňováním? Považujete se za analytickou osobnost a zároveň Vás baví práce s lidmi?

Pak jste tím, koho hledáme!

Úspěšná mezinárodní společnost do svého týmu přijme KOORDINÁTORA MEZD a BENEFITŮ (cca 38.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba analytické a odborné činnosti související s odměňováním
  • Nastavení strategie odměňování a zaměstnaneckých benefitů
  • Správa mezd a benefitních programů
  • Aktualizace a hodnocení pracovních pozic
  • Tvorba komunikačních materiálů
  • Zodpovědnost za agendu expatů
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti odměňování a rozvoje zaměstnanců
  • Komunikativní angličtinu (na úrovni B1 a výš)
  • Schopnost získat, analyzovat a interpretovat zaměstnanecká data (Excel)
  • Snahu neustále věci zlepšovat a posouvat dopředu

Nabízíme

  • Pracovní prostředí ve světově známé společnosti
  • Super tým a práci, která Vás prostě bude bavit
  • Podporu odborného, jazykového vzdělání a osobního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění, kulturní a sportovní akce

  • Lokalita: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3387875   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35.000,- Kč - 38.000,- Kč