Konstruktér junior / senior (cca 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici KONSTRUKTÉR v Plzeňském kraji!

Neváhejte a zašlete nám tak Váš životopis!

Dlouhodobě zavedená stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

Náplň práce

  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Konstruování ve 3D i překreslování do 2D
  • Účast při provádění funkčních zkoušek
  • Podpora a úzká spolupráce s výrobou
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Technický background, spolehlivost
  • Ochotu na sobě pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

  • Dovolenou navíc
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Odborné vzdělávací a jazykové kurzy
  • Mzdu adekvátní zkušenostem
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3383610   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 35.000,- Kč