Operátor CNC strojů (23.000 - 27.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000 Kč - 27.000
  • Termín nástupu: 01.06.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů?

Chcete pracovat na místě, kde si Vás budou vážit a hýčkat?

Pak jste ten pravý jako nová tvář na pozici

OPERÁTOR CNC STROJŮ (23.000 - 27.000 Kč).

Náplň práce

  • Práce s CNC obráběcími stroji (nastavování a seřizování)
  • Práce s měřidly
  • Vkládání dat do systému
  • Zodpovědnost za kontrolu obrobků
  • Směnný provoz

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání strojní
  • Orientaci v programech Sinumerik, Fanuc nebo Heidenhain
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Finanční bonusy odvíjející se od výkonu
  • Zajištění bydlení pro zaměstnance z daleka
  • Poukázky na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvky na stravování
  • Slevy na mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: okres Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3381134   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   23.000 Kč - 27.000