Nákupčí s angličtinou (od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte víceleté zkušenosti s nákupem v rámci výrobní společnosti? Umíte pružně reagovat na nastalé situace a dokážete skvěle vyjednávat a komunikovat? Domluvíte se bez problému anglicky? Hledáte zázemí velké stabilní společnosti, která Vám nabídne nejen zajímavou práci, ale i spoustu zajímavých benefitů?

Pokud ano, nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění nákupu nepřímého materiálu
  • komunikace a spolupráce s dodavateli (i v AJ)
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • spolupráce s centrálním nákupem a vedoucím nákupu
  • zpracování reportů, analýza trhu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické obory VÝHODOU
  • zkušenosti s nákupem z výrobní společnosti alespoň 2 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • výborné komunikační dovednosti, samostatnost, logické uvažování
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (okres Litoměřice)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3373659   Dátum zverejnenia: 13.8.2018