Koordinátor ve skladu (Od 26 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- Kč - 29.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete využít své zkušenosti s logistikou v mezinárodní výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky ve svém oboru? Poté hledáme právě vás.

Náplň práce

  • zajištění přepravy
  • komunikace s dopravci
  • administrativní činnost při expedici a přejímce výrobků
  • kontrola dat v SAP

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • mírně pokročilou znalost AJ (e-mail, telefonát)
  • ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
  • praxi v logistice či dopravě
  • pečlivost a aktivní přístup
  • stresovou odolnost

Nabízíme

  • uplatnění v mezinárodní stabilní společnosti
  • lákavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů odpočinku
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • firemní stravování (výběr z 8 jídel)
  • výhodný telefonní tarif pro Vás a Vaše blízké
  • dobrou dopravní dostupnost

  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3364815   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   26.000,- Kč - 29.000,- Kč