Pracovník skladu - Praha 10

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Chcete smlouvu na dobu neurčitou? Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Hledáte práci s pevnou pracovní dobou?

Pak neváhejte a zašlete životopis ještě dnes!

Česká společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáty na pracovní pozici:

PRACOVNÍK SKLADU – PRAHA 10

Náplň práce

  • Vedení skladového hospodářství
  • Naskladňování a vyskladňování produktů
  • Inventarizace zboží
  • Práce se čtečkou čárových kódů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na pozici skladníka výhodou
  • Práce v MS Office
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Fyzickou zdatnost

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • Práci v úspěšné české společnosti
  • Stravenky
  • Práci s pevnou pracovní dobou po – čt: 7:00-16:00,
pá 7:00 - 14:00
  • Pracovní oblečení
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Praha 10

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3364638   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   21.000,- Kč - 24.000,- Kč