Výzkumný inženýr ve slévárně

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: , Olomouc, Přerov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru hutnictví, slévárenství či materiálové inženýrství?
Chcete pracovat na projektech v oblasti metalurgické technologie a materiálového inženýrství?
Rád/a byste při práci cestoval/a i do zahraničí a chcete při práci denně využívat anglický jazyk?

Tak mi pošlete svůj životopis a začněte pracovat jako VÝZKUMNÝ INŽENÝR VE SLÉVÁRNĚ!

Náplň práce

  • Organizování a plánování výroby zkušebního materiálu a odlitků
  • Řízení projektů v oblasti metalurgické technologie a materiálového inženýrství
  • Odebírání vzorků a testování a zkušebního materiálu
  • Zadávání výroby prototypních výrobků
  • Spolupráce se zahraničím, výzkumnými ústavy a s univerzitami

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru hutnictví, metalurgie, materiálové inženýrství
  • Znalost slévárenských procesů
  • Schopnost pracovat v multikulturním týmu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Chtít se vše nové naučit

Nabízíme

  • Roční bonus
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Úrazové připojištění
  • Zaškolení
  • Cestování do zahraničí

  • Místo výkonu práce: Přerov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3362749   Dátum zverejnenia: 16.4.2018