Technolog výroby – fermentace (Od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání biotechnologického zaměření a působíte v oblasti fermentací již nějaký čas? Hledáte příležitost dále se ve své praxi posunout? Láká Vás stát se součástí úspěšné mezinárodní společnosti, která si svých pracovníků dokáže adekvátně cenit?

Ano? V tom případě nám dovolte představit blíže tuto pracovní pozici TECHNOLOG VÝROBY - FERMENTACE! Významná mezinárodní společnost působící v oblasti biotechnologií hledá odborníka jako jste Vy na pozici:

TECHNOLOG VÝROBY – FERMENTACE (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • účast na projektech a transferu výroby
  • dohled na procesní část výroby
  • komunikace se zákazníky v AJ
  • optimalizace procesů, dohled na kvalitu
  • zpracování souvisejících dokumentů

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, obor: Biotechnologie
  • alespoň 2 roky praxi v oblasti fermentací
  • znalost anglického jazyka na pokročilé komunikativní úrovni
  • znalost certifikace ISO 9001, HACCP a GMP
  • komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • atraktivní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + 13. plat + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • závodní stravování, příspěvek na dopravu
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kolín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNOLOG VÝROBY – FERMENTACE? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3361331   Dátum zverejnenia: 12.7.2018