Finanční/datový analytik s AJ Beroun (30-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.05.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň krátkodobou zkušenost v oblasti finančních analýz, reportů a controllingu? Nedělá Vám problém komunikace v anglickém jazyce se zahraničními dodavateli či zákazníky?

Pak hledáme právě Vás!!

Nadnárodní úspěšná obchodně výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

FINANČNÍ/DATOVÝ ANALYTIK s AJ Beroun (30-50.000 Kč)

Náplň práce

  • analyzování získaných dat
  • hledání nesrovnalostí a chyb v datech
  • návrhy na zlepšování analytických procesů
  • tvorba finančních analýz
  • práce na projektech
  • podílení se na forecastech
  • prezentace výsledků z analýz

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň krátkodobá zkušenost na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (pravidelná komunikace se zahraničím)
  • MS Excel – pokročilou znalost
  • pozitivní vztah k práci s daty, analytické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme

  • možnost dalšího rozvoje a růstu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Beroun

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3360799   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 50.000,- Kč