Obchodník tělem i duší

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000,- Kč - 50.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě čeká?
* Detailní seznámení s chodem naší agentury, se všemi kolegy a našimi interními procesy
* Naučíme tě používat náš interní systém, který nám denně pomáhá v naší práci
* Osvětlíme ti naši strategii a naše cíle
* Chceme, aby si aktivně oslovoval potenciální zákazníky – ať už velké výrobní firmy, tak menší či větší obchodní společnosti, centra sdílených služeb či firmy z oboru farmacie a chemie
* Budeš si sám plánovat svůj čas a jezdit na obchodní schůzky
* Vše vždy pečlivě zaneseš do interního systému – informace si navzájem sdílíme
* Podepíšeš s klientem smlouvu a předáš ho do péče konzultantovi z příslušné divize
* Dále se samozřejmě staráš, aby byl klient spokojený

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?
* Do práce chodíme kvůli penězům – u nás je mzda motivační - složená z fixní a provizové složky – jsme tedy za svou práci po zásluze odměněni
* Máme i dovolenou navíc a sick days
* Obědy platíme stravenkami, na které nám firma přispívá
* Můžeme se zdokonalovat v jazykových i soft skills
* Myslíme i do budoucna – přispíváme na penzijní připojištění
* Volat s přáteli i rodinou je možné z firemního telefonu
* Když ti není dobře, využij home office
* Nejsi zrovna ranní ptáče? – přispi si díky flexibilní pracovní době
* Ráno bez kafe je zabiják – proto máme výbornou kávu
* Kanceláře máme v centru Prahy – vše je tedy dobře dostupné

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Stabilní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co čekáme od tebe?
* Potřebujeme přátelskou a vstřícnou povahu - jsme mladý pohodový tým
* Bude fajn, když budeš mít zkušenosti v obchodní sféře
* Snahu rychle navnímat, co děláme, jak to děláme a proč to děláme
* Že budeš umět anglicky – cílíme i na mezinárodní firmy a tam je občas decision maker cizinec
* Bez řidičáku se jen velmi obtížně dopravíš na schůzku
* Jsme obchodní firma – bez cílevědomosti a uměním dotahovat věci do konce u nás nepochodíš
* Příjemný vzhled a vystupování je samozřejmostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3360703  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000,- Kč - 50.000,- Kč