Plánovač výroby a manipulace zásob (Od 25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte organizační schopnosti? Chcete pracovat ve společnosti, která se specializuje na výzkum a vývoj? Hledáte jako absolvent uplatnění v logistice? Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • organizace výroby
  • řízení dopravy
  • zajištění chodu skladových zásob
  • být ve spojení s klienty a zákazníky

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • základní znalost anglického jazyka
  • týmového ducha
  • odolnost vůči stresu a analytické myšlení
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • uplatnění pro absolventy
  • možnost dalšího vzdělávání (kurz AJ) a profesního růstu
  • bonus za vzornou docházku
  • příspěvky na sportovní aktivity a vitamíny
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké mobilní tarify

  • místo výkonu práce: okres Liberec

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3360245   Dátum zverejnenia: 30.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 28.000,- Kč