Vedoucí technického úseku (30 – 40 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste rozený vůdce a nebojíte se zodpovědné práce? Máte zkušenosti s vedením a kontrolou podřízených pracovníků a praxi v oblasti strojírenské výroby? Zvažujete změnu zaměstnání a stále hledáte ten správný impuls?
Co takhle stát se nepostradatelným členem společnosti, která své možnosti neustále posouvá dál?

Náplň práce

  • Řízení úseku montáže
  • Koordinace pracovníků skladu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi s vedením strojírenského provozu min. 2 roky
  • Prokazatelnou zkušenost s vedením týmu
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Motivující osobní ohodnocení
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Klára Nedělová
Tel.: +420775474385
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3359068   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000 - 40.000