Servisní technik – výjezdy do zahraničí (Od 25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zruční? Rádi cestujete a chcete zdokonalit cizí jazyk? Chcete pracovat v mezinárodní firmě výrobního charakteru? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • montáž a servis brousících CNC strojů u klienta
  • reporty obchodnímu oddělení
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • úplné střední odborné vzdělání – elektrotechnický obor
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • ochotu cestovat k zahraničním klientům
  • aktivního řidiče (průkaz skupiny B)
  • časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • práci pro absolventy
  • práci ve firmě využívající moderní technologie
  • možnost poznat celý svět a ovládnout cizí jazyk
  • různorodou pracovní náplň s možností karierního růstu
  • odborné vzdělávání v rámci firemních programů
  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • dovolenou navíc

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3352464   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 27.000,- Kč