Vedoucí finančního úseku s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní typ člověka, který je odolný vůči stresu? Máte praxi v účetnictví minimálně 5 let a zkušenost s vedením lidí? Pracujete/pracoval/a jste v korporátní společnosti a domluvíte se bez problémů anglicky? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Výrobní společnost působící dlouhodobě na trhu hledá nového kolegy/kolegyni na pracovní pozici: VEDOUCÍ FINANČNÍHO ÚSEKU s AJ (do 50 000 Kč)

Náplň práce

  • vedení menšího účetního týmu
  • výpočet daní
  • komunikace s daňovým úřadem a spolupráce s daňovými poradci
  • zpracování měsíčních uzávěrek
  • tvorba KPI, analýz a výročních zpráv
  • pravidelné kontroly a účast na auditech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
  • praxi v účetnictví minimálně 5 let
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • pokročilou znalost anglického jazyka - nutností
  • znalost SAP systému
  • komunikativního a precizního člověka

Nabízíme

  • rozmanitou práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • úrazové pojištění pro soukromé účely
  • využití jazykových kurzů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • místo výkonu práce: Přerovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3352299   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40.000,- Kč - 50.000,- Kč