Specialista na ATL komunikaci s AJ nebo NJ Praha – východ (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA? Ovládáte marketingové strategie a domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Máte zkušenosti s tvorbou firemního časopisu?

Pak hledáme právě Vás!

Významná obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA na ATL KOMUNIKACI s AJ nebo NJ Praha – východ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba a propagace firemního magazínu
  • Spolupráce na marketingových kampaních
  • Realizace ATL komunikace
  • Zodpovědnost za marketingové strategie
  • Spolupráce s reklamními agenturami
  • Analýza trhu a mapování konkurence

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický nebo německý jazyk slovem i písmem (denní komunikace)
  • Zkušenost s médii (tisk, A/V) a v maloobchodu
  • Dlouhodobější praxe v marketingu výhodou
  • Uživatelskou úroveň MS Office
  • Inovativnost, kreativitu a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha – východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3348549   Dátum zverejnenia: 13.4.2018