Lakýrník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s prací na frézovacích strojích? Nebo máte zkušenosti s lakováním kovů? Baví Vás práce s kovy? Rád byste se podílel na výrobě unikátních prototypů? Pak jste právě VY tím koho hledáme!

Mezinárodní rozšiřující se společnost zabývající se zpracováním kovů, včetně povrchové úpravy, hledá nové kolegy na pozice:

FRÉZAŘ NEBO LAKÝRNÍK (20-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v lakovně
  • Vedení výrobních dokumentací
  • Práce s interním informačním systémem

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Manuální zručnost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práce na HPP v jednosměnném provozu
  • Týden dovolené navíc - tedy 25 dní
  • Podnikové stravování
  • Zázemí stabilní a rozšiřující se společnosti
  • Možnost zaučení a získání zkušeností

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3346054   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   20.000,- Kč - 25.000,- Kč