Vedoucí rostlinné výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte středoškolské vzdělání zemědělského zaměření? Můžete nabídnout zkušenosti s působením v rámci rostlinné výroby a láká Vás práce na farmě se zaměřením na polní produkci zeleniny? Dobře se orientujete v platné legislativě a hnojivech a postřicích?

Pokud ano, potom se nám ozvěte, protože pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost:

VEDOUCÍ ROSTLINNÉ VÝROBY

Náplň práce

  • vedením farmy a zajištěním kvality práce a produkce
  • návrh technologických postupů výroby
  • přípravou osevních a výsadbových plánů
  • návrhy využití vhodných hnojiv pro produkci
  • komunikace s kolegy z poboček

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání zaměřené na zemědělství
  • zkušenosti s prací provozu zemědělského podniku
  • praxi v rámci rostlinné výroby alespoň 2 roky
  • vůdčí a organizační schopnosti, komunikativnost
  • řidičské oprávnění skupiny B a T

Nabízíme

  • zajímavou práci na farmě
  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • ubytování v místě výkonu práce
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ ROSTLINNÉ VÝROBY? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3335282   Dátum zverejnenia: 9.4.2018