Laboratory Manager

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za plynulý chod laboratoří
* vedení podřízených pracovníků, jejich školení a hodnocení
* zajištění efektivní komunikace napříč odděleními
* dohled nad dodržováním kvality práce
* občasná cesta do centrály v Praze

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
* 5 týdnů dovolené, stravenky
* pružnou pracovní dobu
* odborné vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* místo výkonu práce: Liberecký kraj

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce LABORATORY MANAGER? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vysokoškolské vzdělání chemického směru
* zkušenosti s vedením týmu pracovníků min. 3 roky PODMÍNKOU
* anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
* schopnost týmové spolupráce a orientaci na zákazníka
* komunikativnost, flexibilitu a zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3332741  Dátum zverejnenia: 15.6.2018