Specialista prevence rizik a BOZP (cca 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s prevencí rizik, bezpečností práce a životním prostředím ve výrobní společnsti? Pak jste na správné adrese!

Hledáme zkušeného a samostatného specialistu v oblasti BOZP, PO a ŽP, který zaštítí procesy ve výrobní společnosti.

Pokud máte příslušná opravnění, domluvíte se anglicky a chcete pracovat na Plzeňsku, hledáme právě Vás na důležitou pracovní pozici:

SPECIALISTA PREVENCE RIZIK A BOZP (cca 50.000 Kč)

Náplň práce

  • řízení a organizace bezpečnosti práce a pracovních podmínek
  • nastavování a udržování procesů, tvorba směrnic, vedení příslušné evidence
  • eliminace a preventivní opatření v rámci bezpečnostních rizik
  • dohled nad dodržováním příslušné legislativy v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • komunikace s příslušnými kontrolními orgány a úřady
  • spolupráce napříč všemi výrobními divizemi
  • provádění bezpečnostních auditů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • znalost příslušné legislativy a českého práva
  • min. mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • aktivní přístup a velmi dobré organizační schopnosti
  • komplexní znalosti s MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci na nově vzniklé pracovní pozici v mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost rozvoje a kariérního růstu
  • týden dovolené navíc, možnost využití Sick days
  • měsíční bonus
  • příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • možnost nástupu ihned

  • lokalita: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadlení 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3331909   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40.000,- Kč - 50.000,- Kč