Manažer kvality s AJ (od 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karviná
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000 - 100.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní firmě? Hledáte novou pracovní výzvu a zaměstnavatele, který Vaše schopnosti dokáže náležitě ocenit? Pak je zde příležitost právě pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost, vyrábějící a vyvíjející elektroniku pro průmyslové použití, hledá vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER KVALITY S AJ (OD 50.000 KČ)

Náplň práce

  • zodpovědnost za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality
  • optimalizace procesů managementu kvality
  • zabezpečování požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů
  • vedení příslušené dokumentace
  • pravidelná komunikace s jednotlivými odděleními napříč společností

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika výhodou)
  • zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti kvality (automotive, elektro výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • orientaci v normách, metodách a nástrojích jakosti
  • aktivní přístup k práci, analytické myšlení

Nabízíme

  • moderní prostředí perspektivní společnosti
  • možnost ovlivňovat průběh nového významného projektu
  • odpovídající mzdové ohodnocení včetně ročních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Karvinsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3330290   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50.000 - 100.000