Specialista na celní legislativu s AJ (20.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 22.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás problematika celní legislativy?
Mluvíte plynule anglicky a hledáte příležitost, kde jazyk využijete?
Vystudovali jste ekonomickou či obchodní školu?

3x ano?
Napište, máme pro Vás práci!

Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici:
SPECIALISTA NA CELNÍ LEGISLATIVU S AJ

Náplň práce

  • Evidence materiálů
  • Spolupráce s celními úřady
  • Vedení statistického systému
  • Proclívání materiálů mimo EU

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny - podmínkou
  • Uživatelskou znalost MS Office a Navision
  • Ochotu naučit se něco nového
  • Pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned
  • 25 dnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3330017   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   20.000,- Kč - 22.000,- Kč